Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Osiągnięcia

Rok szkolny 2018/2019

Michał Jasiak - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - Laureatka WojewódzkiegoKonkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Konrad Radelski - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

 

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Konrad Radelski - zakwalifikowanie do III stopnia (etap wojewódzki) Konkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

 

Konrad Radelski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla gimnazjów oraz oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla gimnazjów oraz oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Paulina Wójtowicz - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Kamil Leczkowski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Dawid Dawidowski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Kamil Leczkowski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Franciszek Mejka - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Maria Brzózka - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Marta Kurek - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Paulina Wójtowicz - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Anna Łopuch - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Oliwia Szpara - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Michał Jasiak - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego

Konrad Radelski - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

 

Krzysztof Pasztaleniec - II miejsce w kategorii klas IV - VI w gminnym konkursie informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Miłosz Dubiella - I miejsce w kategorii klas VII - VIII w gminnym konkursie informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Maria Brzózka - III miejsce w kategorii klas VII - VIII w gminnym konkursie informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Zuzanna Hoffmann - wyróżnienie w kategorii klas VII - VIII w gminnym konkursie informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Blanka Bielawa, Bartosz Zwoliński - laureaci wielkiego maratonu czytelniczego dla uczniów klas IV - VI

Bartosz Zwoliński - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Michał Jasiak, Karol Dzieżyc, Adam Pawlak - II miejsce w kategorii klas starszych w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Karolina Brzózka, Oliwia Fijał, Karol Dzieżyc, Michał Jasiak - I miejsce w Gminnym Drużynowym Konkursie o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym i Ratownictwie   galeria >>>

Wiktoria Raducha - II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Piosenki Bożonarodzeniowej w kategorii klas I - III   dyplom >>>

Agnieszka Płocke – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "A to Polska właśnie"

Agnieszka Płocke – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Przemalowujemy dzieła mistrzów. Święty Jerzy i smok Paola Uccella”

Julia Drańczuk - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Przemalowujemy dzieła mistrzów. Święty Jerzy i smok Paola Uccella”

Igor Zwarra – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Przemalowujemy dzieła mistrzów. Święty Jerzy i smok Paola Uccella”

Wojewódzko-Metropolitarny Konkurs Biblijny   galeria >>>

I miejsce, w kategorii Najlepiej Czytająca Szkoła, w IX Powiatowym Konkursie Czytelnicznym "Z książką na Ty"

 

Mikołaj Chmielewski - wicemistrz świata w Canicross w kategorii Young Boys   galeria >>>

 

 

Rok szkolny 2017/2018

Julia Caboń - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów i Oddziałów Gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Justyna Nowaczyńska - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów i Oddziałów Gimnazjalnych Województwa Pomorskiego

Julia Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Julia Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Nikola Grzębska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Justyna Nowaczyńska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Maciej Słupianek - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Klaudia Ratkowska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Kacper Grzesiuk - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Kacper Kąkol - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Helena Górska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Katarzyna Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Matematyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Maciej Słupianek - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Klaudia Ratkowska - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Kacper Grzesiuk - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Julia Caboń - zakwalifikowanie do II stopnia (etap rejonowy) Konkursu z Fizyki dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Klaudia Ratkowskia, Kacper Grzesiuk, Kacper Kąkol, Zuzanna Kusaj, Klaudia Niedźwiedzka, Maciej Słupianek, Bartosz Kolberg, Julia Janiszewska, Julia Caboń, Helena Górska - zakwalifikowanie do ćwierćfinału Pomorskich Meczy Matematycznych

 

Stypendia naukowe, artystyczne, sportowe:

Helena Górska, klasa IIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Katarzyna Cabońklasa IIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Anna Kullasklasa IIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Klaudia Ratkowskaklasa IIIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Iga Głowackaklasa IIIE (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Julia Cabońklasa IIIE (oddziały gimnazjalne) - stypendium naukowe

Szymon Raduchaklasa VB (szkoła podstawowa) - stypendium naukowe

Iwo Niskiklasa VB (szkoła podstawowa) - stypendium naukowe

Weronika Szymikowskaklasa IIB (oddziały gimnazjalne) - stypendium sportowe

Natalia Mądrzejewskaklasa IIID (oddziały gimnazjalne) - stypendium sportowe

 

Osiągnięcia artystyczne:

Sukces Borysa Niskiego, ucznia klasy IIIE Gimnazjum

Zobacz więcej >>>

Zobacz więcej >>>


Marcelina Olszewska - I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Julia Lipa - I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Krystian Kolendo - I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Borys Niski, Natalia Mazur, Natalia Kloskowska, Natalia Płaza, Aleksandra Bida, klasa IIIe - nagroda internautów w Ogólnopolskim Konkursie "Nakręć się"

Borys Niski, klasa IIIe - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Klas Gimnazjalnych "Historia, Pamięć, Toższamość, Teraźniejszość"

Maja Bachusz kl. IV b  - I miejsce  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Kochajcie Ojczystą Ziemię”

Julia Drańczuk kl. IV a, Ola Klonowska kl. Va , Zosia Potocka kl. VIa - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Kochajcie Ojczystą Ziemię

Amelia Mucha kl. IV a - III miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bohaterowie Polskiego Podziemia Niepodległościowego"

Michał Jasiak, Oliwia Niedźwiedzka, Dawid Dawidowski, Wiktoria Giłka, Paulina Wójtowicz, Dominika Gorzyńska, Paulina Kempa, Agnieszka Płocke - VI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Tradycyjny Sad"

Katarzyna Caboń - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Powiatowa Kartka Bożonarodzeniowa" (grafika komputerowa)   więcej >>>

Bartosz Niemczyk - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Powiatowa Kartka Bożonarodzeniowa" (grafika komputerowa)

Dominika Kisicka - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Powiatowa Kartka Bożonarodzeniowa"

Jakub Jasiak - finalista Ogólnopolskiego Konkursu "Scratch kocha matematykę"   więcej >>>

Dominika Kisicka - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Przemalowujemy Dzieła Mistrzów - Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej"   więcej >>>

Martyna Ziemian - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Przemalowujemy Dzieła Mistrzów - Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej"

Basia Chudzik - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Przemalowujemy Dzieła Mistrzów - Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej"

Borys Niski, klasa IIIe (oddziały gimnazjalne), II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej   więcej >>>

Marta Sławska, podziękowanie za przygotowanie pracy konkursowej "List do taty"

 

 

Rok szkolny 2016/2017

Nikodem Ostrowski - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Julia Caboń - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Wiktoria Budnik - zakwalifikowanie do II stopnia (etapu rejonowego) Konkursu z Chemii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Nikodem Ostrowski - zakwalifikowanie do II stopnia (etapu rejonowego) Konkursu z Chemii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Zofia Wrona - zakwalifikowanie do II stopnia (etapu rejonowego) Konkursu z Biologii dla uczniów Gimnazjów Województwa Pomorskiego

Klaudia Ratkowska - stypendystka programu "Zdolni z Pomorza"

Kacper Karnath, Borys Niski, Sandra Wiczling, Nikodem Ostrowski - zwycięzcy finału Pomorskiej Ligi Debat (Na sukcesy reprezentantów mieli wpływ: Agnieszka Korkowska, Teresa Żukowska, Julia Dziemińska,  Fabian Grzywna, Julian Orłowski, Artur Pankowski)

Natalia Przytarska, Kacper Karnath, Nikodem Ostrowski - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Bądź ekologiczny"

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "GENialna szkoła" - zgłoszenie szkoły Piotr Bogdan

Korkowska Agnieszka - I miejsce w Konkursie "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy", kategoria Wiersz Własny

Karnath Kacper - I miejsce w Konkursie "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy", kategoria Recytacja

Nikodem Ostrowski - Wyróżnienie w Konkursie "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy", kategoria Recytacja

Konrad Radelski - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus, sesja zimowa 2017

Helena Górska - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus, sesja zimowa 2017

Klaudia Ratkowska - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus, sesja zimowa 2017

Józef Brzózka (absolwent naszej szkoły, aktualnie uczeń uczeń IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku) - III miejsce w ogólnopolskim finale Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro"

 

Osiągnięcia artystyczne:

Kamil Kłotkowski - I miejsce w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Katarzyna Caboń - II miejsce w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Zuzanna Antkiewicz - III miejsce w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Wojciech Idem - III miejsce w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Maja Kicińska - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Bartosz Kulling - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Aleksandra Gringmann - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Informatycznym "Kartka z mojej miejscowości"

Aleksandra Gringmann - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Kartka Wielkanocna (grafika komputerowa)

Julia Dziemińska - laureat konkursu "Zadzwoń do dziadka"

Nikodem Ostrowski - laureat konkursu "Zadzwoń do dziadka"

Patrycja Antkiewicz - laureat konkursu "Zadzwoń do dziadka"

 

Osiągnięcia sportowe:

III miejsce w Klasyfikacji Generalnej Województwa Pomorskiego - na dzień 22 marca 2017 r.

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przłajowych dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przłajowych chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w szachach

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

II miejsce w półfinałach Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

VI miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadze Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju "Piłkarska Kadra Czeka"

Osiągnięcia rok szkolny 2017/2018

Osiągnięcia rok szkolny 2017/2018

Osiągnięcia

Osiągnięcia

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny