Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rada Pedagogiczna

Andżelika Arym Szwindowska
​Pedagog szkolny, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, przyrody, zajęcia rewalidacyjne


Janusz Beyer
​Nauczyciel muzyki, plastyki, techniki


Aleksandra Bielawa
Nauczyciel wychowania fizycznego


Katarzyna Borowik
Nauczyciel wychowania fizycznego


Arkadiusz Buczek
Nauczyciel chemii


Agata Caboń
Edukacja wczesnoszkolna


Anna Chmielewska
Bibliotekarka


Monika Chmielewska
Nauczyciel języka angielskiego


Kamilla Cieślak
Nauczyciel języka polskiego


Irena Drożyńska
Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne


Krzysztof Gliński
Nauczyciel języka angielskiego


Katarzyna Gmerek
​Zajęcia rewalidacyjne, nauczanie indywidualne


Piotr Gwit
Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, doradztwo zawodowe


Katarzyna Hoffmann
Wychowawca świetlicy


Jerzy Jakusz
Nauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy


Aleksandra Kliczkowska-Olejnik
Edukacja wczesnoszkolna


Natalia Konarzewska
Nauczyciel matematyki


Monika Kosińska
Edukacja wczesnoszkolna


Wiesława Kowalska
Nauczyciel języka polskiego


Małgorzata Kozera
Logopeda


Zenon Kulwikowski
Nauczyciel wychowania fizycznego


Regina Maciuszek
Wychowawca świetlicy


Patrycja Makarewicz
Zajęcia rewalidacyjne, wspomaganie nauczania


Aleksandra Michalska
Nauczyciel religii, wychowania do życia w rodzinie


Barbara Morzydusza
Wicedyrektor szkoły, nauczyciel matematyki, fizyki


Aleksandra Naderza
Psycholog szkolny


Dorota Niewiadomska
Nauczyciel języka niemieckiego


Lucyna Olszewska
Zerówka, zajęcia rewalidacyjne


Danuta Panikowska
Nauczanie indywidualne


Michalina Pawłowicz
Nauczyciel biologii, przyrody


Justyna Perka
Edukacja przedszkolna


Agnieszka Pettke
Nauczyciel wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa


Edyta Piórek
Edukacja wczesnoszkolna


Anna Puta-Kanarek
Nauczyciel języka polskiego


Lucyna Rekowska
Nauczyciel matematyki


Krystian Ryczkowski
Nauczyciel wychowania fizycznego


Monika Rysiewicz
Nauczyciel plastyki, techniki, informatyki


Krzysztof Sądej
Nauczyciel fizyki


Agnieszka Sondej-Fopka
Edukacja wczesnoszkolna


Sabina Stolz
Nauczyciel religii, wychowania do życia w rodzinie


Bogusława Stykuć
Nauczyciel matematyki, informatyki


Stanisław Szulist
Nauczyciel historii


Joanna Świętorecka
Nauczyciel języka angielskiego


Krzysztof Tuszkowski
​Nauczyciel geografii, fizyki


Ewa Maria Tuz
Dyrektor szkoły


Anna Wiśniewska
Nauczyciel języka angielskiego, języka niemieckiego


Ewa Wójcik
Wychowawca świetlicy, pedagog szkolny

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny